۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور | Thursday 19 September 2019  
   
شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران با افتخار پس از یک دهه تلاش، فعالیت ،تجربه و با بهره گیری از نظرات و تجارب کارشناسان نمایشگاهی و استفاده از کادر مجرب و کارآزموده در زمینه های مختلف نمایشگاهی آماده ارائه خدمات می باشد.     بیشتر بخوانید ...
 
برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی

در تاریخ 11/03/94 مجمع عمومی عادی سالیانه، شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه بین المللی تهران منتهی به سال مالی 29/12/1393 با حضور 251 نفر عضو به صورت اصالتاً یا وکالتاً برگزار گردید.

در این جلسه مدیر عامل شرکت تعاونی، آقای جلیل کیانی گزارش فعالیت های شرکت را در حضور اعضا بیان کرده و چشم انداز سال آینده را تشریح کردند.

همچنین آقای موبدی به عنوان بازرس شرکت نیز گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده قرائت نموده و در این گزارش اقدامات هیئت مدیره شرکت را مورد تایید دانسته و از ایشان تشکر کردند.

در جلسه مجمع عموی صورت های مالی 1393 و بودجه سال 1394 به تصویب رسید.

و همچنین بازرسین سال آینده شرکت با رای اعضاء انتخاب و مشخص گردیدند. و آقایان موبدی و رسولی ، به عنوان بازرس هیئت مدیره سال آینده شرکت تعاونی می باشند.

گفتنی است، به مناسبت سالروز ولادت حضرت ولی عصر (عج) به 15 نفر از اعضاء حاضر به قید قرعه کارت هدیه 3000000 ریالی اهداء شد که لیست افراد در سایت شرکت تعاونی اعلام می گردد.تعداد بازدید : 1832
   نظرات ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات شما در مورد این قسمت :
ساعت و تاریخ : 21:37- 1398/6/28
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 
:: دسترسی سریع
:: تبلیغـات
:: نظرسنجی
کدام مورد در خدمات نمايشگاهي ، بيشتر مورد نياز است ؟
 
:: پیوند های مفید
 
تمامی حقوق این سایت متعلق است به شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه  بین المللی تهران
طراحی و توسعه وب سایت توسط پارس فناوران