۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد | Tuesday 20 August 2019  
   
شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران با افتخار پس از یک دهه تلاش، فعالیت ،تجربه و با بهره گیری از نظرات و تجارب کارشناسان نمایشگاهی و استفاده از کادر مجرب و کارآزموده در زمینه های مختلف نمایشگاهی آماده ارائه خدمات می باشد.     بیشتر بخوانید ...
 

ثبت نام  بازدیدکنندگان نمایشگاه

 

ثبت اطلاعات بازدید کنندگان جهت تهیه بانک اطلاعاتی مناسب در راستای برنامه ریزی هر چه بهتر ، امری اجتناب ناپذیر و حتمی است ، بصورتیکه در همه کشورهای پیشرفته و دارای صنعت نمایشگاهی صورت می پذیرد .  شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه بین المللی تهران به عنوان ممیز رسمی ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه مفتخر است به برگزاری این پروژه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران .

اولین اجرای این پروژه در سال 1393 مربوط به پانزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور و نیز دومین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی ، سیم و کابل ، اتصالات و ماشین آلات وابسته در تاریخ 23 آذر ماه  به مدت 4 روز می باشد.

اجرای این پروژه از طریق ثبت نام حضوری بصورت دستی و نیز پیامکی در پنج دوره متفاوت با موفقیت برگزار شد  . همچنین مقدمات و ملزومات اجرای این طرح بصورت اینترنتی فراهم آمده و ثبت نام اینترنتی بازدیدکنندگان دردستور کارواحد رجیستری شرکت تعاونی کارکنان بوده است  .

شایان ذکر است این پروژه در سالهای 89 تا 91 توسط شرکت تعاونی با موفقیت های بسیار برگزار شد .

امید است در آینده نزدیک با شروع دوباره این فعالیت گام های بلندی در جهت پیشرفت و ارتقای صنعت نمایشگاهی در ایران برداشته شود  .


 
:: دسترسی سریع
:: تبلیغـات
:: نظرسنجی
کدام مورد در خدمات نمايشگاهي ، بيشتر مورد نياز است ؟
 
:: پیوند های مفید
 
تمامی حقوق این سایت متعلق است به شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه  بین المللی تهران
طراحی و توسعه وب سایت توسط پارس فناوران